Tag Digital Lino-Tex Nieuw
Tag Digital Lino-Tex is een soepele PVC-mat van 2,2mm dikte, ideaal als vloerbekleding in winkels, tijdens events, musea, beurzen, ...
Deze vloermat heeft een kwalitatieve uitstraling, zeker daar waar men geen eenvoudige vloersticker wenst te plaatsen. De vloermat heeft ook geen lijm nodig om goed te blijven liggen, mede dankzij de hoge antislip waarde van maar liefst R10. Met de R10 antislip-waarde voldoe je steeds aan de gewenste veiligheid tegen het uitglijden.
Tag Digital Lino-Tex is bedrukbaar met latex- of resininkten en UV-inkten.
Let op: de printzijde zit binnenin (dus omgekeerd opgewikkeld).
- Voor uw klant die geen stickers (met lijm) op hun vloer wensen.
- Stijlvol.
- Hoge antislipwaarde waardoor die overal kan ingezet worden.
- De printzijde is de binnenzijde (PSI).
- Lino-Tex is niet geschikt voor solventinkten.
- Enkel binnen gebruiken.
| Productgroep: | Printmedia |
|---|---|
| Kleurgroep: | Wit |
| Kleur: | wit mat |
| Pallethoeveelheid: | 10 |
| Grondstof: | PVC |
| Nettogewicht: | 48 kg |
| Hoogte/dikte: | 2200 µ |
| Oppervlak: | Mat |
| Breedte x lengte (mm): | 1600 x 30M |
| Breedte: | 1600 mm |
| Lengte: | 30 M |
| Nieuw: | Ja |
| Uitverkoop: | Nee |
Tag Digital Lino-Tex is een soepele PVC-mat van 2,2mm dikte, ideaal als vloerbekleding in winkels, tijdens events, musea, beurzen, ...
Deze vloermat heeft een kwalitatieve uitstraling, zeker daar waar men geen eenvoudige vloersticker wenst te plaatsen. De vloermat heeft ook geen lijm nodig om goed te blijven liggen, mede dankzij de hoge antislip waarde van maar liefst R10. Met de R10 antislip-waarde voldoe je steeds aan de gewenste veiligheid tegen het uitglijden.
Tag Digital Lino-Tex is bedrukbaar met latex- of resininkten en UV-inkten.
Let op: de printzijde zit binnenin (dus omgekeerd opgewikkeld).
- Voor uw klant die geen stickers (met lijm) op hun vloer wensen.
- Stijlvol.
- Hoge antislipwaarde waardoor die overal kan ingezet worden.
- De printzijde is de binnenzijde (PSI).
- Lino-Tex is niet geschikt voor solventinkten.
- Enkel binnen gebruiken.
| Productgroep: | Printmedia |
|---|---|
| Kleurgroep: | Wit |
| Kleur: | wit mat |
| Pallethoeveelheid: | 10 |
| Grondstof: | PVC |
| Nettogewicht: | 48 kg |
| Hoogte/dikte: | 2200 µ |
| Oppervlak: | Mat |
| Breedte x lengte (mm): | 1600 x 30M |
| Breedte: | 1600 mm |
| Lengte: | 30 M |
| Nieuw: | Ja |
| Uitverkoop: | Nee |