Orabond 1362 Nieuw
Productinformatie
Orabond 1362 is de ideale dubbelzijdige tape om PVC producten zoals Lino-Tex aan de vloer te bevestigen.
De ene zijde is voorzien van een permanente lijm, de andere met een verwijderbare lijm.
Hoe kan je het product best gebruiken? Kleef de tape op de vloer waar je Lino-Tex wenst aan te brengen. Verwijder dan de backing om er vervolgens de Lino-Tex op aan te brengen.
Voordelen en aandachtspunten
- Dit is voor tijdelijke toepassingen. Na enkele maanden zal de lijm permanent worden waardoor er lijmresten op de vloer kunnen achterblijven.
Technische specificaties
| Ökotex: | Nee |
|---|---|
| Productgroep: | Tapes |
| Kleurgroep: | Transparant |
| Kleur: | transparant |
| Formaat: | Niet van toepassing |
| Pallethoeveelheid: | 400 |
| Grondstof: | Textiel |
| Kleefkracht/Tack: | removable |
| Lijm: | acrylaat transparant |
| Nettogewicht: | 0.55 kg |
| Hoogte/dikte: | 250 µ |
| Aantal in een doos: | 20 |
| Breedte x lengte (mm): | 50 x 250M |
| Breedte: | 50 mm |
| Lengte: | 250 m |
| Nieuw: | Ja |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
H-605-6938-1_Information_Adhesive_Tapes_general
Veiligheidsfiche
H-605-6938-1_orabond-1362-article-information-europe-en
Handleiding
Productinformatie
Orabond 1362 is de ideale dubbelzijdige tape om PVC producten zoals Lino-Tex aan de vloer te bevestigen.
De ene zijde is voorzien van een permanente lijm, de andere met een verwijderbare lijm.
Hoe kan je het product best gebruiken? Kleef de tape op de vloer waar je Lino-Tex wenst aan te brengen. Verwijder dan de backing om er vervolgens de Lino-Tex op aan te brengen.
Voordelen en aandachtspunten
- Dit is voor tijdelijke toepassingen. Na enkele maanden zal de lijm permanent worden waardoor er lijmresten op de vloer kunnen achterblijven.
Technische specificaties
| Ökotex: | Nee |
|---|---|
| Productgroep: | Tapes |
| Kleurgroep: | Transparant |
| Kleur: | transparant |
| Formaat: | Niet van toepassing |
| Pallethoeveelheid: | 400 |
| Grondstof: | Textiel |
| Kleefkracht/Tack: | removable |
| Lijm: | acrylaat transparant |
| Nettogewicht: | 0.55 kg |
| Hoogte/dikte: | 250 µ |
| Aantal in een doos: | 20 |
| Breedte x lengte (mm): | 50 x 250M |
| Breedte: | 50 mm |
| Lengte: | 250 m |
| Nieuw: | Ja |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
H-605-6938-1_Information_Adhesive_Tapes_general
Veiligheidsfiche
H-605-6938-1_orabond-1362-article-information-europe-en
Handleiding
Aanvullende producten
Tag Digital Lino-Tex is een soepele PVC-mat van 2,2mm dikte met een R11 antislip waarde, ideaal als vloerbekleding in winkels, tijdens events, musea, beurzen, ...