PPF Flexishield WSH Pro Nieuw
Flexishield WSH Pro is de sterkste zelfhelende PPF film met een hyper glanzende uitstraling voor de meest veeleisende klanten en voertuigen.
De folie is een van de dikste in de markt (216µ) en heeft een ongeziene glansgraad. Deze folie is net iets dikker en is meer glanzend dan Flexishield's WSH die de reeds veeleisende standaard bij Flexishield is.
Ondanks de dikte van de folie kan de folie vlot aangebracht worden dankzij de hoge kwaliteit van de film en de goed gebalanceerde lijmlaag. Dankzij de flexibele component TPU (thermoplastische polyurethaan) verdwijnen lichte krassen letterlijk voor de zon of door warmte.
De snijsoftware RAP heeft een ruime bibliotheek aan voertuigen. Indien het voertuig er niet zou tussenzitten, geef ons een seintje.
De snijsoftware RAP is gratis verkrijgbaar en kan gebruikt worden naargelang het aantal aangekochte m². Voor toegang tot de software of toevoeging van een voertuig, gelieve te mailen naar flexishield@igepa.be.
- Hyper glanzend.
- Een dikke beschermende folie die toch vlot kan aangebracht worden.
- De folie vergeelt niet in de tijd.
- 12 jaar garantie.
- Wenst u een opleiding voor het aanbrengen van de folie of toegang tot de software RAP, geef een seintje aan flexishield@igepa.be
| Ökotex: | Nee |
|---|---|
| Productgroep: | Snijfolie |
| Kleurgroep: | Transparant |
| Kleur: | transparant |
| Riem/telstrook: | 15 |
| Pallethoeveelheid: | 15 |
| Grondstof: | Polyurethaan |
| Kleefkracht/Tack: | permanent |
| Lijm: | solvent transparant |
| Asgat: | 3 |
| Nettogewicht: | 0.4 kg |
| Hoogte/dikte: | 216 µ |
| Oppervlak: | Glanzend |
| Breedte x lengte (mm): | 1524 x 15M |
| Breedte: | 1524 mm |
| Lengte: | 15 m |
| Nieuw: | Ja |
| Uitverkoop: | Nee |
Flexishield WSH Pro is de sterkste zelfhelende PPF film met een hyper glanzende uitstraling voor de meest veeleisende klanten en voertuigen.
De folie is een van de dikste in de markt (216µ) en heeft een ongeziene glansgraad. Deze folie is net iets dikker en is meer glanzend dan Flexishield's WSH die de reeds veeleisende standaard bij Flexishield is.
Ondanks de dikte van de folie kan de folie vlot aangebracht worden dankzij de hoge kwaliteit van de film en de goed gebalanceerde lijmlaag. Dankzij de flexibele component TPU (thermoplastische polyurethaan) verdwijnen lichte krassen letterlijk voor de zon of door warmte.
De snijsoftware RAP heeft een ruime bibliotheek aan voertuigen. Indien het voertuig er niet zou tussenzitten, geef ons een seintje.
De snijsoftware RAP is gratis verkrijgbaar en kan gebruikt worden naargelang het aantal aangekochte m². Voor toegang tot de software of toevoeging van een voertuig, gelieve te mailen naar flexishield@igepa.be.
- Hyper glanzend.
- Een dikke beschermende folie die toch vlot kan aangebracht worden.
- De folie vergeelt niet in de tijd.
- 12 jaar garantie.
- Wenst u een opleiding voor het aanbrengen van de folie of toegang tot de software RAP, geef een seintje aan flexishield@igepa.be
| Ökotex: | Nee |
|---|---|
| Productgroep: | Snijfolie |
| Kleurgroep: | Transparant |
| Kleur: | transparant |
| Riem/telstrook: | 15 |
| Pallethoeveelheid: | 15 |
| Grondstof: | Polyurethaan |
| Kleefkracht/Tack: | permanent |
| Lijm: | solvent transparant |
| Asgat: | 3 |
| Nettogewicht: | 0.4 kg |
| Hoogte/dikte: | 216 µ |
| Oppervlak: | Glanzend |
| Breedte x lengte (mm): | 1524 x 15M |
| Breedte: | 1524 mm |
| Lengte: | 15 m |
| Nieuw: | Ja |
| Uitverkoop: | Nee |