PPF Flexishield MAT Nieuw
Flexishield MAT is een heel sterke zelfhelende PPF film met een satijn uitstraling voor hoogwaardige auto's, yachts, interieur en vele andere oppervlakken.
De folie is dik (203µ) voor uiterst goede bescherming en heeft een mooi satijn uitstraling.
Ondanks de dikte van de folie kan de folie vlot aangebracht worden dankzij de hoge kwaliteit van de film en de goed gebalanceerde lijmlaag. Dankzij de flexibele component TPU (thermoplastische polyurethaan) verdwijnen lichte krassen letterlijk voor de zon of door warmte.
De snijsoftware RAP heeft een ruime bibliotheek aan voertuigen. Indien het voertuig er niet zou tussenzitten, geef ons een seintje.
De snijsoftware RAP is gratis verkrijgbaar en kan gebruikt worden naargelang het aantal aangekochte m². Voor toegang of toevoeging van een voertuig, gelieve te mailen naar flexishield@igepa.be.
- Hoogglanzend.
- Een dikke beschermende folie die toch vlot kan aangebracht worden.
- De folie vergeelt niet in de tijd.
- 8 jaar garantie.
- Wenst u een opleiding voor het aanbrengen van de folie of toegang tot de software RAP, geef een seintje aan flexishield@igepa.be.
| Ökotex: | Nee |
|---|---|
| Productgroep: | Snijfolie |
| Kleurgroep: | Transparant |
| Kleur: | transparant |
| Riem/telstrook: | 15 |
| Pallethoeveelheid: | 15 |
| Grondstof: | Polyurethaan |
| Kleefkracht/Tack: | permanent |
| Lijm: | solvent transparant |
| Asgat: | 3 |
| Nettogewicht: | 0.4 kg |
| Hoogte/dikte: | 203 µ |
| Oppervlak: | Mat |
| Breedte x lengte (mm): | 1524 x 15M |
| Breedte: | 1524 mm |
| Lengte: | 15 m |
| Nieuw: | Ja |
| Uitverkoop: | Nee |
Flexishield MAT is een heel sterke zelfhelende PPF film met een satijn uitstraling voor hoogwaardige auto's, yachts, interieur en vele andere oppervlakken.
De folie is dik (203µ) voor uiterst goede bescherming en heeft een mooi satijn uitstraling.
Ondanks de dikte van de folie kan de folie vlot aangebracht worden dankzij de hoge kwaliteit van de film en de goed gebalanceerde lijmlaag. Dankzij de flexibele component TPU (thermoplastische polyurethaan) verdwijnen lichte krassen letterlijk voor de zon of door warmte.
De snijsoftware RAP heeft een ruime bibliotheek aan voertuigen. Indien het voertuig er niet zou tussenzitten, geef ons een seintje.
De snijsoftware RAP is gratis verkrijgbaar en kan gebruikt worden naargelang het aantal aangekochte m². Voor toegang of toevoeging van een voertuig, gelieve te mailen naar flexishield@igepa.be.
- Hoogglanzend.
- Een dikke beschermende folie die toch vlot kan aangebracht worden.
- De folie vergeelt niet in de tijd.
- 8 jaar garantie.
- Wenst u een opleiding voor het aanbrengen van de folie of toegang tot de software RAP, geef een seintje aan flexishield@igepa.be.
| Ökotex: | Nee |
|---|---|
| Productgroep: | Snijfolie |
| Kleurgroep: | Transparant |
| Kleur: | transparant |
| Riem/telstrook: | 15 |
| Pallethoeveelheid: | 15 |
| Grondstof: | Polyurethaan |
| Kleefkracht/Tack: | permanent |
| Lijm: | solvent transparant |
| Asgat: | 3 |
| Nettogewicht: | 0.4 kg |
| Hoogte/dikte: | 203 µ |
| Oppervlak: | Mat |
| Breedte x lengte (mm): | 1524 x 15M |
| Breedte: | 1524 mm |
| Lengte: | 15 m |
| Nieuw: | Ja |
| Uitverkoop: | Nee |