Siser Colorprint PU Extra SP
De Siser Colorprint PU+ Extra is een 120μ dikke flex speciaal voor 'nylon' stoffen. Deze flex is 100% PU en kan bedrukt worden met solvent- en ecosolvent beprinting.
Na applicatie is de textiel, voorzien van Siser Colorprint PU+ Extra, wasbaar tot 60˚C.
Persen met gemiddelde druk 15 seconden bij 155˚C. Dit materiaal kan gesneden worden met een mesje van 45°.
De Siser Colorprint PU+ Extra is geschikt voor 'moeilijke' textielsoorten zoals sportjacks, paraplu’s en leer.
Toepassing
- Geschikt om geprinte stickers voor op moeilijke textielsoorten te maken
Eigenschappen
- Beprintbare flex voor nylo stoffen
- Verkrijgbaar in de breedtes 50 en 75 cm
- Wasbaar tot 60˚C
- Voldoet aan REACH normering
Na het aanbrengen 48 uur wachten met wassen.
- Colorprint is niet compatibel met latexprinters.
| Ökotex: | Nee |
|---|---|
| Productgroep: | Textiel transfert |
| Kleurgroep: | Wit |
| Kleur: | wit mat |
| Riem/telstrook: | 25 |
| Pallethoeveelheid: | 25 |
| Grondstof: | Polyurethaan |
| Kleefkracht/Tack: | permanent |
| Lijm: | hotmelt |
| Asgat: | 3 |
| Nettogewicht: | 0.22 kg |
| Hoogte/dikte: | 70 µ |
| Oppervlak: | Mat |
| Breedte x lengte (mm): | 750 x 25M |
| Breedte: | 750 mm |
| Lengte: | 25 M |
| Uitverkoop: | Nee |
De Siser Colorprint PU+ Extra is een 120μ dikke flex speciaal voor 'nylon' stoffen. Deze flex is 100% PU en kan bedrukt worden met solvent- en ecosolvent beprinting.
Na applicatie is de textiel, voorzien van Siser Colorprint PU+ Extra, wasbaar tot 60˚C.
Persen met gemiddelde druk 15 seconden bij 155˚C. Dit materiaal kan gesneden worden met een mesje van 45°.
De Siser Colorprint PU+ Extra is geschikt voor 'moeilijke' textielsoorten zoals sportjacks, paraplu’s en leer.
Toepassing
- Geschikt om geprinte stickers voor op moeilijke textielsoorten te maken
Eigenschappen
- Beprintbare flex voor nylo stoffen
- Verkrijgbaar in de breedtes 50 en 75 cm
- Wasbaar tot 60˚C
- Voldoet aan REACH normering
Na het aanbrengen 48 uur wachten met wassen.
- Colorprint is niet compatibel met latexprinters.
| Ökotex: | Nee |
|---|---|
| Productgroep: | Textiel transfert |
| Kleurgroep: | Wit |
| Kleur: | wit mat |
| Riem/telstrook: | 25 |
| Pallethoeveelheid: | 25 |
| Grondstof: | Polyurethaan |
| Kleefkracht/Tack: | permanent |
| Lijm: | hotmelt |
| Asgat: | 3 |
| Nettogewicht: | 0.22 kg |
| Hoogte/dikte: | 70 µ |
| Oppervlak: | Mat |
| Breedte x lengte (mm): | 750 x 25M |
| Breedte: | 750 mm |
| Lengte: | 25 M |
| Uitverkoop: | Nee |