SPE Enveloppen
Productinformatie
Technische specificaties
| Productgroep: | Enveloppen standaard |
|---|---|
| Kleurgroep: | Wit |
| Type PEFC: | 100% PEFC Certified |
| Kleur: | wit, wit |
| Hoogte x breedte (mm): | 162 x 229 (C5) |
| Formaat: | C5 |
| Gramgewicht/m²: | 80 |
| Riem/telstrook: | 500 |
| Pallethoeveelheid: | 48000 |
| Sluiting: | Strip |
| Venster: | Venster links |
| Nettogewicht: | 0.0085 kg |
| Aantal in een doos: | 500 |
| Breedte x lengte (mm): | 162 x 229 (C5) |
| Breedte: | 162 mm |
| Lengte: | 229 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Productinformatie
Technische specificaties
| Productgroep: | Enveloppen standaard |
|---|---|
| Kleurgroep: | Wit |
| Type PEFC: | 100% PEFC Certified |
| Kleur: | wit, wit |
| Hoogte x breedte (mm): | 162 x 229 (C5) |
| Formaat: | C5 |
| Gramgewicht/m²: | 80 |
| Riem/telstrook: | 500 |
| Pallethoeveelheid: | 48000 |
| Sluiting: | Strip |
| Venster: | Venster links |
| Nettogewicht: | 0.0085 kg |
| Aantal in een doos: | 500 |
| Breedte x lengte (mm): | 162 x 229 (C5) |
| Breedte: | 162 mm |
| Lengte: | 229 mm |
| Uitverkoop: | Nee |