Polycarbonaat Opaal niet UV Makrolon (130)
Polycarbonaat Makrolon opaal hightech kunststofplaten is een referentie-merknaam van polycarbonaat en is uiterst slagvast en breukvast.
Makrolon platen zijn helder transparante polycarbonaatplaten. De perfecte keuze voor een lange levensduur.
Dit materiaal is geen stockitem en wordt besteld bij behoefte
Voordelen
- Buitengewone slagvastheid
- Buitengewoon hoge breukvastheid
- Zeer hoge egale witheid
- Goede brandveiligheidsclassificatie
- Thermoformeerbaar
- Toepasbaar binnen een groot temperatuurbereik
Toepassingen
Makrolon zonder uv is niet ideaal om buiten te gebruiken:
- Polycarbonaat is geschikt voor de meest uiteenlopende eisenpakketten
- Een veilige oplossing voor veiligheidsglas en machine afschermingen
| Max aantal stapelen: | 35 |
|---|---|
| Max stapelhoogte: | 70 |
| Minimale zaaglengte/breedte: | 60 |
| Minimale zaagrand links: | 0 |
| Minimale zaagrand onder: | 0 |
| Minimale zaagrand rechts: | 0 |
| Minimale zaagrand top: | 0 |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Standaard zaagrand links: | 20 |
| Standaard zaagrand onder: | 20 |
| Standaard zaagrand rechts: | 20 |
| Standaard zaagrand top: | 20 |
| Te zagen platen: | Ja |
| Productgroep: | Polycarbonaat |
| Looprichting: | Blanc |
| Gramgewicht/m²: | 2400 |
| Pallethoeveelheid: | 60 |
| Grondstof: | Polycarbonaat |
| Nettogewicht: | 15.01 kg |
| Hoogte/dikte: | 2 mm |
| Oppervlak: | Glanzend |
| Breedte x lengte (mm): | 2050 x 3050 |
| Breedte: | 2050 mm |
| Lengte: | 3050 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Mogelijkheid om het materiaal naar een gewenst formaat te zagen.
Art nr. : 06-0204-0084.1
Polycarbonaat Makrolon opaal hightech kunststofplaten is een referentie-merknaam van polycarbonaat en is uiterst slagvast en breukvast.
Makrolon platen zijn helder transparante polycarbonaatplaten. De perfecte keuze voor een lange levensduur.
Dit materiaal is geen stockitem en wordt besteld bij behoefte
Voordelen
- Buitengewone slagvastheid
- Buitengewoon hoge breukvastheid
- Zeer hoge egale witheid
- Goede brandveiligheidsclassificatie
- Thermoformeerbaar
- Toepasbaar binnen een groot temperatuurbereik
Toepassingen
Makrolon zonder uv is niet ideaal om buiten te gebruiken:
- Polycarbonaat is geschikt voor de meest uiteenlopende eisenpakketten
- Een veilige oplossing voor veiligheidsglas en machine afschermingen
| Max aantal stapelen: | 35 |
|---|---|
| Max stapelhoogte: | 70 |
| Minimale zaaglengte/breedte: | 60 |
| Minimale zaagrand links: | 0 |
| Minimale zaagrand onder: | 0 |
| Minimale zaagrand rechts: | 0 |
| Minimale zaagrand top: | 0 |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Standaard zaagrand links: | 20 |
| Standaard zaagrand onder: | 20 |
| Standaard zaagrand rechts: | 20 |
| Standaard zaagrand top: | 20 |
| Te zagen platen: | Ja |
| Productgroep: | Polycarbonaat |
| Looprichting: | Blanc |
| Gramgewicht/m²: | 2400 |
| Pallethoeveelheid: | 60 |
| Grondstof: | Polycarbonaat |
| Nettogewicht: | 15.01 kg |
| Hoogte/dikte: | 2 mm |
| Oppervlak: | Glanzend |
| Breedte x lengte (mm): | 2050 x 3050 |
| Breedte: | 2050 mm |
| Lengte: | 3050 mm |
| Uitverkoop: | Nee |