PP Colour
Productinformatie
Polypropyleenplaten (PP-platen) kenmerken zich door hun hoge chemische resistentie en lage vochtopname. Ze zijn daarom uitstekend geschikt voor gelaste kunststofconstructies zoals lekbakken, tankbouw, zwembaden en waterbehandelingsinstallaties.
Kenmerken
- Chemisch bestendig
- Lasbaar
- Niet-vochtabsorberend
- Taai en slagvast
Technische specificaties
| SW-CW/FM: | Nee |
|---|---|
| Productgroep: | Polypropyleen |
| Kleurgroep: | Grijs |
| Looprichting: | Blanc |
| Kleur: | RAL 7016 |
| Gramgewicht/m²: | 2760 |
| Pallethoeveelheid: | 20 |
| Nettogewicht: | 5.52 kg |
| Hoogte/dikte: | 3 mm |
| Breedte x lengte (mm): | 1000 x 2000 |
| Breedte: | 1000 mm |
| Lengte: | 2000 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
06-0215-0044_Technischefichepolypropmassief
Technische fiche
06-0215-0044_Chemischeresistentiepolypropmassief
Infofiche
Productinformatie
Polypropyleenplaten (PP-platen) kenmerken zich door hun hoge chemische resistentie en lage vochtopname. Ze zijn daarom uitstekend geschikt voor gelaste kunststofconstructies zoals lekbakken, tankbouw, zwembaden en waterbehandelingsinstallaties.
Kenmerken
- Chemisch bestendig
- Lasbaar
- Niet-vochtabsorberend
- Taai en slagvast
Technische specificaties
| SW-CW/FM: | Nee |
|---|---|
| Productgroep: | Polypropyleen |
| Kleurgroep: | Grijs |
| Looprichting: | Blanc |
| Kleur: | RAL 7016 |
| Gramgewicht/m²: | 2760 |
| Pallethoeveelheid: | 20 |
| Nettogewicht: | 5.52 kg |
| Hoogte/dikte: | 3 mm |
| Breedte x lengte (mm): | 1000 x 2000 |
| Breedte: | 1000 mm |
| Lengte: | 2000 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
06-0215-0044_Technischefichepolypropmassief
Technische fiche
06-0215-0044_Chemischeresistentiepolypropmassief
Infofiche