PE-HD 1000
POLYSTONE PE HD1000 Hoge densiteits-polyethyleen (PE). Natuurlijk (wit)/zwart).
Molaire massa (molecuulgewicht) van ca. 4500000 g/mol.
Van alle polyethyleenkwaliteiten met ultrahoog molecuulgewicht heeft PE HD1000 het best uitgebalanceerde eigenschappenprofiel.
Het combineert een uitstekende slijtvastheid en buitengewone slagvastheid, zelfs bij temperaturen tot -200°C. Belangrijkste toepassingsgebieden zijn algemene mechanica, bottel- en verpakkingsmachines, chemische technologie, galvaniseren, cryogene apparatuur, textielindustrie en opslag- en transportsystemen voor bulkmateriaal.
Toepassing:
- Gemechaniseerde onderdelen
- Platen voor montage van meters
- Geleidingsonderdelen
- Slijtageonderdelen
- Voedingsindustrie: mallen, platen, kettinggeleiders
- Bewerkte onderdelen voor lage temperaturen voor de voedingsmiddelenindustrie
- Vochtwerend
- Weersbestendig
| Max aantal stapelen: | 2 |
|---|---|
| Max stapelhoogte: | 60 |
| Minimale zaaglengte/breedte: | 60 |
| Minimale zaagrand links: | 0 |
| Minimale zaagrand onder: | 0 |
| Minimale zaagrand rechts: | 0 |
| Minimale zaagrand top: | 0 |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Standaard zaagrand links: | 10 |
| Standaard zaagrand onder: | 10 |
| Standaard zaagrand rechts: | 10 |
| Standaard zaagrand top: | 10 |
| Te zagen platen: | Ja |
| Productgroep: | Polyethyleen |
| Kleurgroep: | Groen |
| Looprichting: | Blanc |
| Kleur: | groen |
| Pallethoeveelheid: | 1 |
| Nettogewicht: | 28.71111 kg |
| Hoogte/dikte: | 30 mm |
| Breedte x lengte (mm): | 1250 x 3000 |
| Breedte: | 1250 mm |
| Lengte: | 3000 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Mogelijkheid om het materiaal naar een gewenst formaat te zagen.
Art nr. : 06-0220-0003.1
POLYSTONE PE HD1000 Hoge densiteits-polyethyleen (PE). Natuurlijk (wit)/zwart).
Molaire massa (molecuulgewicht) van ca. 4500000 g/mol.
Van alle polyethyleenkwaliteiten met ultrahoog molecuulgewicht heeft PE HD1000 het best uitgebalanceerde eigenschappenprofiel.
Het combineert een uitstekende slijtvastheid en buitengewone slagvastheid, zelfs bij temperaturen tot -200°C. Belangrijkste toepassingsgebieden zijn algemene mechanica, bottel- en verpakkingsmachines, chemische technologie, galvaniseren, cryogene apparatuur, textielindustrie en opslag- en transportsystemen voor bulkmateriaal.
Toepassing:
- Gemechaniseerde onderdelen
- Platen voor montage van meters
- Geleidingsonderdelen
- Slijtageonderdelen
- Voedingsindustrie: mallen, platen, kettinggeleiders
- Bewerkte onderdelen voor lage temperaturen voor de voedingsmiddelenindustrie
- Vochtwerend
- Weersbestendig
| Max aantal stapelen: | 2 |
|---|---|
| Max stapelhoogte: | 60 |
| Minimale zaaglengte/breedte: | 60 |
| Minimale zaagrand links: | 0 |
| Minimale zaagrand onder: | 0 |
| Minimale zaagrand rechts: | 0 |
| Minimale zaagrand top: | 0 |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Standaard zaagrand links: | 10 |
| Standaard zaagrand onder: | 10 |
| Standaard zaagrand rechts: | 10 |
| Standaard zaagrand top: | 10 |
| Te zagen platen: | Ja |
| Productgroep: | Polyethyleen |
| Kleurgroep: | Groen |
| Looprichting: | Blanc |
| Kleur: | groen |
| Pallethoeveelheid: | 1 |
| Nettogewicht: | 28.71111 kg |
| Hoogte/dikte: | 30 mm |
| Breedte x lengte (mm): | 1250 x 3000 |
| Breedte: | 1250 mm |
| Lengte: | 3000 mm |
| Uitverkoop: | Nee |