Lessebo Colours Enveloppen
Productinformatie
Lessebo Colours enveloppen zijn geproduceerd uit ongestreken in de massa gekleurd Lessebo Colours papier.
Het gamma telt 10 kleuren, in 4 formaten. Andere tinten uit het Lessebo Colours gamma evenals andere formaten zijn verkrijgbaar op aanvraag.
Eigenschappen
- In de massa gekleurd ongestreken papier
- Uitststekende hand, stijfheid en opdikking
- Bijpassend papier en karton
Technische specificaties
| Klep: | puntklep |
|---|---|
| Pulpeigenschap: | TCF |
| Productgroep: | Enveloppen Text & Cover |
| Kleurgroep: | Geel |
| Type FSC: | FSC Mix Credit |
| Kleur: | vanilla |
| Hoogte x breedte (mm): | 114 x 162 (C6) |
| Formaat: | C6 |
| Gramgewicht/m²: | 120 |
| Riem/telstrook: | 250 |
| Pallethoeveelheid: | 1000 |
| Grondstof: | Houtvrij |
| Sluiting: | gegomd |
| Venster: | zonder venster |
| Nettogewicht: | 0.00221616 kg |
| Oppervlak: | Viltmarkering |
| Aantal in een doos: | 250 |
| Breedte x lengte (mm): | 114 x 162 (C6) |
| Breedte: | 114 mm |
| Lengte: | 162 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
01-0100-2001_Lessebo_Colours_produktblad_v4
Technische fiche
01-0100-2001_PaperProfile_LesseboColours_2022
Technische fiche
Productinformatie
Lessebo Colours enveloppen zijn geproduceerd uit ongestreken in de massa gekleurd Lessebo Colours papier.
Het gamma telt 10 kleuren, in 4 formaten. Andere tinten uit het Lessebo Colours gamma evenals andere formaten zijn verkrijgbaar op aanvraag.
Eigenschappen
- In de massa gekleurd ongestreken papier
- Uitststekende hand, stijfheid en opdikking
- Bijpassend papier en karton
Technische specificaties
| Klep: | puntklep |
|---|---|
| Pulpeigenschap: | TCF |
| Productgroep: | Enveloppen Text & Cover |
| Kleurgroep: | Geel |
| Type FSC: | FSC Mix Credit |
| Kleur: | vanilla |
| Hoogte x breedte (mm): | 114 x 162 (C6) |
| Formaat: | C6 |
| Gramgewicht/m²: | 120 |
| Riem/telstrook: | 250 |
| Pallethoeveelheid: | 1000 |
| Grondstof: | Houtvrij |
| Sluiting: | gegomd |
| Venster: | zonder venster |
| Nettogewicht: | 0.00221616 kg |
| Oppervlak: | Viltmarkering |
| Aantal in een doos: | 250 |
| Breedte x lengte (mm): | 114 x 162 (C6) |
| Breedte: | 114 mm |
| Lengte: | 162 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
01-0100-2001_Lessebo_Colours_produktblad_v4
Technische fiche
01-0100-2001_PaperProfile_LesseboColours_2022
Technische fiche