Hand accu-omsnoeringsmachine STB83 Strapex 16 mm
Productinformatie
Technische specificaties
| Fogra gecertifieerd: | Nee |
|---|---|
| Isega gecertifieerd: | Nee |
| Productgroep: | Omsnoeringsmachines |
| Riem/telstrook: | 1 |
| Nettogewicht: | 4 kg |
| Hoogte/dikte: | 135 mm |
| Breedte x lengte (mm): | 149 x 367 |
| Lengte x breedte x hoogte: | 367 x 149 x 135 |
| Breedte: | 149 mm |
| Lengte: | 367 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Productinformatie
Technische specificaties
| Fogra gecertifieerd: | Nee |
|---|---|
| Isega gecertifieerd: | Nee |
| Productgroep: | Omsnoeringsmachines |
| Riem/telstrook: | 1 |
| Nettogewicht: | 4 kg |
| Hoogte/dikte: | 135 mm |
| Breedte x lengte (mm): | 149 x 367 |
| Lengte x breedte x hoogte: | 367 x 149 x 135 |
| Breedte: | 149 mm |
| Lengte: | 367 mm |
| Uitverkoop: | Nee |