Enveloppen Kingdom Laid recy white 120g/m² 125 x 195 mm gegomd
Het Kingdom gamma wordt aangeboden in combinatie met een set enveloppen in verschillende formaten en wordt gekenmerkt door een fijne klassieke lay-out geïnspireerd op traditioneel briefhoofdpapier. Bestaat uit 15% katoenvezels.
Het papier Kingdom is verkrijgbaar in gramgewichten van 100 g/m² met watermerk tot 320 g/m² en leent zich voor traditionele toepassingen zoals handschrift, maar ook voor corporate image - van brochures en catalogi.
| Pulpeigenschap: | Gerecycleerd |
|---|---|
| Productgroep: | Enveloppen Text & Cover |
| Kleurgroep: | Wit |
| Type FSC: | FSC Recycled Credit |
| Kleur: | white |
| Hoogte x breedte (mm): | 125 x 195 |
| Gramgewicht/m²: | 120 |
| Riem/telstrook: | 400 |
| Pallethoeveelheid: | 7600 |
| Grondstof: | Gerecycleerd 100 % |
| Sluiting: | gegomd |
| Venster: | zonder venster |
| Nettogewicht: | 0.002925 kg |
| Oppervlak: | Gevergeerd |
| Aantal in een doos: | 400 |
| Breedte x lengte (mm): | 125 x 195 |
| Breedte: | 125 mm |
| Lengte: | 195 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Het Kingdom gamma wordt aangeboden in combinatie met een set enveloppen in verschillende formaten en wordt gekenmerkt door een fijne klassieke lay-out geïnspireerd op traditioneel briefhoofdpapier. Bestaat uit 15% katoenvezels.
Het papier Kingdom is verkrijgbaar in gramgewichten van 100 g/m² met watermerk tot 320 g/m² en leent zich voor traditionele toepassingen zoals handschrift, maar ook voor corporate image - van brochures en catalogi.
| Pulpeigenschap: | Gerecycleerd |
|---|---|
| Productgroep: | Enveloppen Text & Cover |
| Kleurgroep: | Wit |
| Type FSC: | FSC Recycled Credit |
| Kleur: | white |
| Hoogte x breedte (mm): | 125 x 195 |
| Gramgewicht/m²: | 120 |
| Riem/telstrook: | 400 |
| Pallethoeveelheid: | 7600 |
| Grondstof: | Gerecycleerd 100 % |
| Sluiting: | gegomd |
| Venster: | zonder venster |
| Nettogewicht: | 0.002925 kg |
| Oppervlak: | Gevergeerd |
| Aantal in een doos: | 400 |
| Breedte x lengte (mm): | 125 x 195 |
| Breedte: | 125 mm |
| Lengte: | 195 mm |
| Uitverkoop: | Nee |