Eclipse
Productinformatie
Eclipse is een 80g/m² kantoorpapier met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het heeft een witheid van 160 CIE en is FSC gecertificeerd.
Technische specificaties
| Blauwe Engel: | Nee |
|---|---|
| EU-Flower: | Nee |
| Specifieke verpakking/enveloppe: | 500 |
| Productgroep: | Kantoorpapier wit multifunctioneel |
| Kleurgroep: | Wit |
| Looprichting: | LG |
| Type FSC: | FSC Mix 70% |
| Kleur: | wit |
| Formaat (mm x mm): | 210 x 297 (A4) |
| Variant: | 120000 vel/pallet |
| Formaat: | A4 |
| Ingeriemd: | Ja |
| Gramgewicht/m²: | 80 |
| Riem/telstrook: | 500 |
| Pallethoeveelheid: | 120000 |
| Nettogewicht: | 0.0049896 kg |
| Aantal in een doos: | 2500 |
| Breedte x lengte (mm): | 210 x 297 (A4) |
| Breedte: | 210 mm |
| Lengte: | 297 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
H-200-6887-1_ECLIPSE75a80gms_2
Technische fiche
Productinformatie
Eclipse is een 80g/m² kantoorpapier met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het heeft een witheid van 160 CIE en is FSC gecertificeerd.
Technische specificaties
| Blauwe Engel: | Nee |
|---|---|
| EU-Flower: | Nee |
| Specifieke verpakking/enveloppe: | 500 |
| Productgroep: | Kantoorpapier wit multifunctioneel |
| Kleurgroep: | Wit |
| Looprichting: | LG |
| Type FSC: | FSC Mix 70% |
| Kleur: | wit |
| Formaat (mm x mm): | 210 x 297 (A4) |
| Variant: | 120000 vel/pallet |
| Formaat: | A4 |
| Ingeriemd: | Ja |
| Gramgewicht/m²: | 80 |
| Riem/telstrook: | 500 |
| Pallethoeveelheid: | 120000 |
| Nettogewicht: | 0.0049896 kg |
| Aantal in een doos: | 2500 |
| Breedte x lengte (mm): | 210 x 297 (A4) |
| Breedte: | 210 mm |
| Lengte: | 297 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
H-200-6887-1_ECLIPSE75a80gms_2
Technische fiche