Dozenopzetmachine semi-automatisch SIAT PS50-TB
De PS50-TB is een halfautomatische monoblok dozenvormer & taper.
Het verpakkings- en tapestation bestaat uit een dozenvormstation met duwcilinder en een sealgedeelte met boven- en onderaandrijving geschikt voor het verpakken van verschillende doosafmetingen. Met deze sectie kan een grote range van dozen glijdend in hoogte worden versteld.
Het PS50-TB verpakkingsstation zorgt voor het vormen en sluiten van dozen met tape door het gelijktijdig aanbrengen van een tape op de bovenste en onderste middenlijn van de dozen.
| Eigenschappen machine: | |
|
600 |
|
30 m/min. |
|
500 - 750 mm |
|
230 V |
| Afmetingen dozen: | |
|
150 x 150 x 100 mm |
|
600 x 500 x 500 mm |
| Fogra gecertifieerd: | Nee |
|---|---|
| Gebruikshoogte: | 1890 |
| Isega gecertifieerd: | Nee |
| Productgroep: | Dozenopzetmachines |
| Kleurgroep: | Grijs |
| Kleur: | donkergrijs |
| Riem/telstrook: | 1 |
| Pallethoeveelheid: | 1 |
| Nettogewicht: | 225 kg |
| Breedte x lengte (mm): | 1260 x 2280 |
| Lengte x breedte x hoogte: | 2280 x 1260 x 1890 |
| Breedte: | 1260 mm |
| Lengte: | 2280 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
De PS50-TB is een halfautomatische monoblok dozenvormer & taper.
Het verpakkings- en tapestation bestaat uit een dozenvormstation met duwcilinder en een sealgedeelte met boven- en onderaandrijving geschikt voor het verpakken van verschillende doosafmetingen. Met deze sectie kan een grote range van dozen glijdend in hoogte worden versteld.
Het PS50-TB verpakkingsstation zorgt voor het vormen en sluiten van dozen met tape door het gelijktijdig aanbrengen van een tape op de bovenste en onderste middenlijn van de dozen.
| Eigenschappen machine: | |
|
600 |
|
30 m/min. |
|
500 - 750 mm |
|
230 V |
| Afmetingen dozen: | |
|
150 x 150 x 100 mm |
|
600 x 500 x 500 mm |
| Fogra gecertifieerd: | Nee |
|---|---|
| Gebruikshoogte: | 1890 |
| Isega gecertifieerd: | Nee |
| Productgroep: | Dozenopzetmachines |
| Kleurgroep: | Grijs |
| Kleur: | donkergrijs |
| Riem/telstrook: | 1 |
| Pallethoeveelheid: | 1 |
| Nettogewicht: | 225 kg |
| Breedte x lengte (mm): | 1260 x 2280 |
| Lengte x breedte x hoogte: | 2280 x 1260 x 1890 |
| Breedte: | 1260 mm |
| Lengte: | 2280 mm |
| Uitverkoop: | Nee |