Custom Kote Totemkarton Nieuw Eco
Productinformatie
WestRock CustomKote is een éénzijdige wit gecoate natuurlijke Kraft (CNK®) karton met een reputatie van duurzaamheid en betrouwbaarheid. Ideaal voor het maken van totems en verpakking.
CustomKote biedt een uitstekende sterkte die bestand is tegen de meest stressvolle omgevingen.
Toepassing
- Geschikt voor digitaal printen en voor zeefdruk
- Veel gebruikt voor totems.
- Wordt ook gebruikt voor het maken van verpakking
Eigenschappen
- Eénzijdig wit, UV-printing en zeefdruk
- FSC gecertificeerd
- 100% recycleerbaar
- Tot 15% gerecycleerde vezel
- Geschikt om te bewerken zoals snijden en rillen
Technische specificaties
| Blauwe Engel: | Nee |
|---|---|
| EU-Flower: | Nee |
| Fogra gecertifieerd: | Nee |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Strijklagen: | Eénmalig |
| Voedingsgegarandeerd: | Nee |
| Productgroep: | Karton |
| Kleurgroep: | Bruin |
| Looprichting: | SG |
| Type FSC: | FSC Mix Credit |
| Kleur: | kraft |
| Formaat (mm x mm): | 1200 x 1800 |
| Eco: | Ja |
| Ingeriemd: | Nee |
| Gramgewicht/m²: | 390 |
| Pallethoeveelheid: | 600 |
| Digitale toepassing: | UV bedrukking gegarandeerd |
| Grondstof: | Massief Karton |
| Nettogewicht: | 0.8424 kg |
| Oppervlak: | Mat |
| Breedte x lengte (mm): | 1200 x 1800 |
| Breedte: | 1200 mm |
| Lengte: | 1800 mm |
| Nieuw: | Ja |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
H-602-5361-1_CustomKoteProductGuiderevJan2020
Technische fiche
Productinformatie
WestRock CustomKote is een éénzijdige wit gecoate natuurlijke Kraft (CNK®) karton met een reputatie van duurzaamheid en betrouwbaarheid. Ideaal voor het maken van totems en verpakking.
CustomKote biedt een uitstekende sterkte die bestand is tegen de meest stressvolle omgevingen.
Toepassing
- Geschikt voor digitaal printen en voor zeefdruk
- Veel gebruikt voor totems.
- Wordt ook gebruikt voor het maken van verpakking
Eigenschappen
- Eénzijdig wit, UV-printing en zeefdruk
- FSC gecertificeerd
- 100% recycleerbaar
- Tot 15% gerecycleerde vezel
- Geschikt om te bewerken zoals snijden en rillen
Technische specificaties
| Blauwe Engel: | Nee |
|---|---|
| EU-Flower: | Nee |
| Fogra gecertifieerd: | Nee |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Strijklagen: | Eénmalig |
| Voedingsgegarandeerd: | Nee |
| Productgroep: | Karton |
| Kleurgroep: | Bruin |
| Looprichting: | SG |
| Type FSC: | FSC Mix Credit |
| Kleur: | kraft |
| Formaat (mm x mm): | 1200 x 1800 |
| Eco: | Ja |
| Ingeriemd: | Nee |
| Gramgewicht/m²: | 390 |
| Pallethoeveelheid: | 600 |
| Digitale toepassing: | UV bedrukking gegarandeerd |
| Grondstof: | Massief Karton |
| Nettogewicht: | 0.8424 kg |
| Oppervlak: | Mat |
| Breedte x lengte (mm): | 1200 x 1800 |
| Breedte: | 1200 mm |
| Lengte: | 1800 mm |
| Nieuw: | Ja |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
H-602-5361-1_CustomKoteProductGuiderevJan2020
Technische fiche
Alternatieve Producten
Display board Excellent is een tweezijdig wit gestreken mat karton met een cream kleurige kern. Voor indoor gebruik. Printen met UV-inkt en zeefdruk.
Digitaal Golfkarton EE is een golfkarton met een dubbele golf (E + E) voor digitale druk, UV-printing en zeefdruk.
Display board Oppboga Resilient Outdoor is een water resistent, ecologisch karton voor indoor en outdoor signage.
Digitaal Golfkarton EB is een golfkarton met een dubbele golf (E + B) voor digitale druk, UV-printing en zeefdruk.
Aanvullende producten
Zelfklevende Velcro klittenband die leverbaar is in haak en lus uitvoering en in diverse breedtes.