Clairefontaine Evercopy Prestige Eco
Productinformatie
100% gerecycleerd kantoorpapier met een witheid van 160 CIE.
Dankzij Colorlok zijn uw kleurenprints helder en is het zwart nog dieper zwart.
Technische specificaties
| Blauwe Engel: | Nee |
|---|---|
| EU-Flower: | Nee |
| Pulpeigenschap: | ECF |
| Productgroep: | Kantoorpapier gerecycleerd |
| Kleurgroep: | Wit |
| Looprichting: | LG |
| Type FSC: | FSC Recycled Credit |
| Kleur: | wit, wit |
| Formaat (mm x mm): | 210 x 297 (A4) |
| Eco: | Ja |
| Formaat: | A4 |
| Ingeriemd: | Ja |
| Gramgewicht/m²: | 80 |
| Riem/telstrook: | 500 |
| Pallethoeveelheid: | 120000 |
| Digitale toepassing: | Laser & inkjetgegarandeerd |
| Grondstof: | Houtvrij |
| Nettogewicht: | 0.0049896 kg |
| Oppervlak: | Ongestreken |
| Aantal in een doos: | 2500 |
| Breedte x lengte (mm): | 210 x 297 (A4) |
| Breedte: | 210 mm |
| Lengte: | 297 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
H-200-0068-1_Clairefontaine_PaperProfile_2023_Papiers_recyclés
Technische fiche
01-0101-0763_Certificat_FSC_PAPETERIES-DE-CLAIREFONTAINE_2021-2026
Certificaat
Productinformatie
100% gerecycleerd kantoorpapier met een witheid van 160 CIE.
Dankzij Colorlok zijn uw kleurenprints helder en is het zwart nog dieper zwart.
Technische specificaties
| Blauwe Engel: | Nee |
|---|---|
| EU-Flower: | Nee |
| Pulpeigenschap: | ECF |
| Productgroep: | Kantoorpapier gerecycleerd |
| Kleurgroep: | Wit |
| Looprichting: | LG |
| Type FSC: | FSC Recycled Credit |
| Kleur: | wit, wit |
| Formaat (mm x mm): | 210 x 297 (A4) |
| Eco: | Ja |
| Formaat: | A4 |
| Ingeriemd: | Ja |
| Gramgewicht/m²: | 80 |
| Riem/telstrook: | 500 |
| Pallethoeveelheid: | 120000 |
| Digitale toepassing: | Laser & inkjetgegarandeerd |
| Grondstof: | Houtvrij |
| Nettogewicht: | 0.0049896 kg |
| Oppervlak: | Ongestreken |
| Aantal in een doos: | 2500 |
| Breedte x lengte (mm): | 210 x 297 (A4) |
| Breedte: | 210 mm |
| Lengte: | 297 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
H-200-0068-1_Clairefontaine_PaperProfile_2023_Papiers_recyclés
Technische fiche
01-0101-0763_Certificat_FSC_PAPETERIES-DE-CLAIREFONTAINE_2021-2026
Certificaat