Circle premium white NIEUW enveloppen
Productinformatie
Deze enveloppen worden gemaakt uit hoogwit ongestreken 100% geecycleerd papier. Door afvalpapier via een uniek innovatief én milieuvriendelijk proces, zonder chloor en optische witmakers, te recycleren ontstaat dit hoogwaardig wit papier.
Eigenschappen
- Hoge witheid (CIE 150) en 100% gerecycleerd
- De stabiliteit en printresultaten zijn gelijk aan die van papier van nieuwe vezels
Technische specificaties
| Afstand venster onder mm: | 30 |
|---|---|
| Afstand venster rechts mm: | 20 |
| Breedte venster mm: | 40 |
| Lengte venster mm: | 110 |
| Pulpeigenschap: | Gerecycleerd |
| Productgroep: | Enveloppen standaard |
| Kleurgroep: | Wit |
| Type FSC: | FSC Recycled Credit |
| Kleur: | wit, wit |
| Hoogte x breedte (mm): | 114 x 229 (US) |
| Formaat: | US |
| Bedrukking: | binnendruk effen grijs |
| Gramgewicht/m²: | 90 |
| Riem/telstrook: | 500 |
| Pallethoeveelheid: | 60000 |
| Grondstof: | Gerecycleerd 100 % |
| Sluiting: | Strip |
| Venster: | Venster rechts |
| Nettogewicht: | 0.00234954 kg |
| Oppervlak: | Velijn |
| Aantal in een doos: | 500 |
| Breedte x lengte (mm): | 114 x 229 (US) |
| Breedte: | 114 mm |
| Lengte: | 229 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Productinformatie
Deze enveloppen worden gemaakt uit hoogwit ongestreken 100% geecycleerd papier. Door afvalpapier via een uniek innovatief én milieuvriendelijk proces, zonder chloor en optische witmakers, te recycleren ontstaat dit hoogwaardig wit papier.
Eigenschappen
- Hoge witheid (CIE 150) en 100% gerecycleerd
- De stabiliteit en printresultaten zijn gelijk aan die van papier van nieuwe vezels
Technische specificaties
| Afstand venster onder mm: | 30 |
|---|---|
| Afstand venster rechts mm: | 20 |
| Breedte venster mm: | 40 |
| Lengte venster mm: | 110 |
| Pulpeigenschap: | Gerecycleerd |
| Productgroep: | Enveloppen standaard |
| Kleurgroep: | Wit |
| Type FSC: | FSC Recycled Credit |
| Kleur: | wit, wit |
| Hoogte x breedte (mm): | 114 x 229 (US) |
| Formaat: | US |
| Bedrukking: | binnendruk effen grijs |
| Gramgewicht/m²: | 90 |
| Riem/telstrook: | 500 |
| Pallethoeveelheid: | 60000 |
| Grondstof: | Gerecycleerd 100 % |
| Sluiting: | Strip |
| Venster: | Venster rechts |
| Nettogewicht: | 0.00234954 kg |
| Oppervlak: | Velijn |
| Aantal in een doos: | 500 |
| Breedte x lengte (mm): | 114 x 229 (US) |
| Breedte: | 114 mm |
| Lengte: | 229 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Aanvullende producten
Nautilus Superwhite 150 CIE is een hoogwit ongestreken 100% gerecycleerd papier.
Circle Offset Premium White 135 CIE is een hoogwit ongestreken 100% gerecycleerd papier.
Deze zakenveloppen zijn hoogwit ongestreken 100% gerecycleerd.