CTP Thermisch Nova Aventus 0,15: 525X459 mm (100 pcs)
Productinformatie
Nova Aventus Positieve Thermische offsetplaten geschikt voor vellenoffset, heatset en coldset.
Technische specificaties
| Gramgewicht/m²: | 379 |
|---|---|
| Pallethoeveelheid: | 5000 |
| Nettogewicht: | 0.091329525 kg |
| Aantal in een doos: | 100 |
| Breedte x lengte (mm): | 525 x 459 |
| Breedte: | 525 mm |
| Lengte: | 459 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
30-2030-0640_Nova-Aventus-flyer_EN-2306
Infofiche
Productinformatie
Nova Aventus Positieve Thermische offsetplaten geschikt voor vellenoffset, heatset en coldset.
Technische specificaties
| Gramgewicht/m²: | 379 |
|---|---|
| Pallethoeveelheid: | 5000 |
| Nettogewicht: | 0.091329525 kg |
| Aantal in een doos: | 100 |
| Breedte x lengte (mm): | 525 x 459 |
| Breedte: | 525 mm |
| Lengte: | 459 mm |
| Uitverkoop: | Nee |
Downloads
30-2030-0640_Nova-Aventus-flyer_EN-2306
Infofiche