Afgeprijsd - Polycarbonaat clear satin 30% (NR) UV 2050 mm x 3050 mm 1 mm Uitverkoop
Productinformatie
Polycarbonaat Satin is een assortiment polycarbonaat met een anti-reflective oppervlak en is uiterst slagvast en breukvast.
Technische specificaties
| Max aantal stapelen: | 50 |
|---|---|
| Max stapelhoogte: | 50 |
| Minimale zaaglengte/breedte: | 60 |
| Minimale zaagrand links: | 0 |
| Minimale zaagrand onder: | 0 |
| Minimale zaagrand rechts: | 0 |
| Minimale zaagrand top: | 0 |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Standaard zaagrand links: | 20 |
| Standaard zaagrand onder: | 20 |
| Standaard zaagrand rechts: | 20 |
| Standaard zaagrand top: | 20 |
| Te zagen platen: | Ja |
| Productgroep: | Polycarbonaat |
| Looprichting: | Blanc |
| Gramgewicht/m²: | 1200 |
| Pallethoeveelheid: | 120 |
| Grondstof: | Polycarbonaat |
| Nettogewicht: | 7.503 kg |
| Hoogte/dikte: | 1 mm |
| Oppervlak: | Satijn |
| Breedte x lengte (mm): | 2050 x 3050 |
| Breedte: | 2050 mm |
| Lengte: | 3050 mm |
| Uitverkoop: | Ja |
Formaten
Mogelijkheid om het materiaal naar een gewenst formaat te zagen.
Art nr. : 06-0204-0129.1
Productinformatie
Polycarbonaat Satin is een assortiment polycarbonaat met een anti-reflective oppervlak en is uiterst slagvast en breukvast.
Technische specificaties
| Max aantal stapelen: | 50 |
|---|---|
| Max stapelhoogte: | 50 |
| Minimale zaaglengte/breedte: | 60 |
| Minimale zaagrand links: | 0 |
| Minimale zaagrand onder: | 0 |
| Minimale zaagrand rechts: | 0 |
| Minimale zaagrand top: | 0 |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Standaard zaagrand links: | 20 |
| Standaard zaagrand onder: | 20 |
| Standaard zaagrand rechts: | 20 |
| Standaard zaagrand top: | 20 |
| Te zagen platen: | Ja |
| Productgroep: | Polycarbonaat |
| Looprichting: | Blanc |
| Gramgewicht/m²: | 1200 |
| Pallethoeveelheid: | 120 |
| Grondstof: | Polycarbonaat |
| Nettogewicht: | 7.503 kg |
| Hoogte/dikte: | 1 mm |
| Oppervlak: | Satijn |
| Breedte x lengte (mm): | 2050 x 3050 |
| Breedte: | 2050 mm |
| Lengte: | 3050 mm |
| Uitverkoop: | Ja |
Alternatieve Producten
Polycarbonaat Satin is een assortiment polycarbonaat met een anti-reflective oppervlak en is uiterst slagvast en breukvast met UV bescherming.