Afgeprijsd - Plastirock groen 1220 mm x 2350 mm 6 mm Uitverkoop
PALBOARD 3D MAX HYG is een unieke, antimicrobiële, duurzame, meerlaagse polymeerplaat. Het combineert twee ultragladde
oppervlakken van massief, zwart polymeer met een stijve, lichtgewicht kern van zwart PVC-schuim. Zilverionentechnologie beschermt de oppervlakken tegen de groei van een breed scala aan bacteriën, schimmels en sommige virussen door het vermogen van deze organismen om zich voort te planten te verstoren.
De plaat is goed bedrukbaar met UV-inkten. De plaat wordt aan beide zijden voorzien van een beschermfolie.
PALBOARD 3D MAX HYG is eenvoudig te snijden en te frezen, kan koud worden gebogen met een V-groef en kan gemakkelijk thermisch worden gevormd.
Het biedt ook uitstekende mechanische sterkte en chemische bestendigheid. Met zijn antimicrobiële eigenschappen is PALBOARD 3D MAX het ideale substraat voor het creëren van 3D-structuren, POP-displays, tentoonstellingen en kiosken voor drukbezochte ruimtes in de detailhandel en andere openbare omgevingen.
| Max aantal stapelen: | 10 |
|---|---|
| Max stapelhoogte: | 60 |
| Minimale zaaglengte/breedte: | 10 |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Standaard zaagrand links: | 10 |
| Standaard zaagrand onder: | 10 |
| Standaard zaagrand rechts: | 10 |
| Standaard zaagrand top: | 10 |
| Te zagen platen: | Ja |
| Productgroep: | Palboard |
| Kleurgroep: | Groen |
| Looprichting: | Blanc |
| Kleur: | groen |
| Gramgewicht/m²: | 8400 |
| Riem/telstrook: | 1 |
| Pallethoeveelheid: | 50 |
| Nettogewicht: | 24.0828 kg |
| Hoogte/dikte: | 6 mm |
| Breedte x lengte (mm): | 1220 x 2350 |
| Breedte: | 1220 mm |
| Lengte: | 2350 mm |
| Uitverkoop: | Ja |
Mogelijkheid om het materiaal naar een gewenst formaat te zagen.
Art nr. : 06-0205-0048.1
PALBOARD 3D MAX HYG is een unieke, antimicrobiële, duurzame, meerlaagse polymeerplaat. Het combineert twee ultragladde
oppervlakken van massief, zwart polymeer met een stijve, lichtgewicht kern van zwart PVC-schuim. Zilverionentechnologie beschermt de oppervlakken tegen de groei van een breed scala aan bacteriën, schimmels en sommige virussen door het vermogen van deze organismen om zich voort te planten te verstoren.
De plaat is goed bedrukbaar met UV-inkten. De plaat wordt aan beide zijden voorzien van een beschermfolie.
PALBOARD 3D MAX HYG is eenvoudig te snijden en te frezen, kan koud worden gebogen met een V-groef en kan gemakkelijk thermisch worden gevormd.
Het biedt ook uitstekende mechanische sterkte en chemische bestendigheid. Met zijn antimicrobiële eigenschappen is PALBOARD 3D MAX het ideale substraat voor het creëren van 3D-structuren, POP-displays, tentoonstellingen en kiosken voor drukbezochte ruimtes in de detailhandel en andere openbare omgevingen.
| Max aantal stapelen: | 10 |
|---|---|
| Max stapelhoogte: | 60 |
| Minimale zaaglengte/breedte: | 10 |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Standaard zaagrand links: | 10 |
| Standaard zaagrand onder: | 10 |
| Standaard zaagrand rechts: | 10 |
| Standaard zaagrand top: | 10 |
| Te zagen platen: | Ja |
| Productgroep: | Palboard |
| Kleurgroep: | Groen |
| Looprichting: | Blanc |
| Kleur: | groen |
| Gramgewicht/m²: | 8400 |
| Riem/telstrook: | 1 |
| Pallethoeveelheid: | 50 |
| Nettogewicht: | 24.0828 kg |
| Hoogte/dikte: | 6 mm |
| Breedte x lengte (mm): | 1220 x 2350 |
| Breedte: | 1220 mm |
| Lengte: | 2350 mm |
| Uitverkoop: | Ja |