Afgeprijsd - Plastirock grijs 1500 mm x 2350 mm 6 mm Uitverkoop
Productinformatie
Palopaque-eco grijs
Technische specificaties
| Max aantal stapelen: | 10 |
|---|---|
| Max stapelhoogte: | 60 |
| Minimale zaaglengte/breedte: | 10 |
| Minimale zaagrand rechts: | 0 |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Standaard zaagrand links: | 10 |
| Standaard zaagrand onder: | 10 |
| Standaard zaagrand rechts: | 10 |
| Standaard zaagrand top: | 10 |
| Te zagen platen: | Ja |
| Productgroep: | Palboard |
| Kleurgroep: | Wit |
| Looprichting: | Blanc |
| Kleur: | wit |
| Gramgewicht/m²: | 8400 |
| Riem/telstrook: | 1 |
| Pallethoeveelheid: | 52 |
| Nettogewicht: | 29.61 kg |
| Hoogte/dikte: | 6 mm |
| Breedte x lengte (mm): | 1500 x 2350 |
| Breedte: | 1500 mm |
| Lengte: | 2350 mm |
| Uitverkoop: | Ja |
Downloads
H-602-3959-1_Palboard-3D-MAX-Data-Sheet_1
Technische fiche
Formaten
Mogelijkheid om het materiaal naar een gewenst formaat te zagen.
Art nr. : 06-0205-0035.1
Productinformatie
Palopaque-eco grijs
Technische specificaties
| Max aantal stapelen: | 10 |
|---|---|
| Max stapelhoogte: | 60 |
| Minimale zaaglengte/breedte: | 10 |
| Minimale zaagrand rechts: | 0 |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Standaard zaagrand links: | 10 |
| Standaard zaagrand onder: | 10 |
| Standaard zaagrand rechts: | 10 |
| Standaard zaagrand top: | 10 |
| Te zagen platen: | Ja |
| Productgroep: | Palboard |
| Kleurgroep: | Wit |
| Looprichting: | Blanc |
| Kleur: | wit |
| Gramgewicht/m²: | 8400 |
| Riem/telstrook: | 1 |
| Pallethoeveelheid: | 52 |
| Nettogewicht: | 29.61 kg |
| Hoogte/dikte: | 6 mm |
| Breedte x lengte (mm): | 1500 x 2350 |
| Breedte: | 1500 mm |
| Lengte: | 2350 mm |
| Uitverkoop: | Ja |
Downloads
H-602-3959-1_Palboard-3D-MAX-Data-Sheet_1
Technische fiche
Aanvullende producten