Afgeprijsd - Paper Premium P90.60 Glossy 0.22 x 200 m 76 mm Uitverkoop
Productinformatie
Technische specificaties
| Slitten: | zonder slit |
|---|---|
| Productgroep: | Zelfklevende etiketten |
| Kleurgroep: | Wit |
| Kleur: | white glossy |
| Gramgewicht/m²: | 90 |
| Nettogewicht: | 0.65 kg |
| Breedte x lengte (mm): | 220 x 200 |
| Breedte: | 0.22 m |
| Lengte: | 200 mm |
| Uitverkoop: | Ja |
Productinformatie
Technische specificaties
| Slitten: | zonder slit |
|---|---|
| Productgroep: | Zelfklevende etiketten |
| Kleurgroep: | Wit |
| Kleur: | white glossy |
| Gramgewicht/m²: | 90 |
| Nettogewicht: | 0.65 kg |
| Breedte x lengte (mm): | 220 x 200 |
| Breedte: | 0.22 m |
| Lengte: | 200 mm |
| Uitverkoop: | Ja |