Afgeprijsd - Enveloppen Valentinoise extra wit 135g/m² 114 x 229 mm strip Uitverkoop
Productinformatie
Valentinoise enveloppen worden geproduceerd uit Valentinoise, een papier met linnenpersing.
Voordelen en aandachtspunten
- Gaat uit het assortiment.
Technische specificaties
| Productgroep: | Enveloppen Text & Cover |
|---|---|
| Kleurgroep: | Wit |
| Kleur: | extra wit |
| Hoogte x breedte (mm): | 114 x 229 (US) |
| Formaat: | US |
| Gramgewicht/m²: | 135 |
| Riem/telstrook: | 100 |
| Sluiting: | Strip |
| Venster: | zonder venster |
| Nettogewicht: | 0.0115 kg |
| Aantal in een doos: | 100 |
| Breedte x lengte (mm): | 114 x 229 (US) |
| Breedte: | 114 mm |
| Lengte: | 229 mm |
| Uitverkoop: | Ja |
Productinformatie
Valentinoise enveloppen worden geproduceerd uit Valentinoise, een papier met linnenpersing.
Voordelen en aandachtspunten
- Gaat uit het assortiment.
Technische specificaties
| Productgroep: | Enveloppen Text & Cover |
|---|---|
| Kleurgroep: | Wit |
| Kleur: | extra wit |
| Hoogte x breedte (mm): | 114 x 229 (US) |
| Formaat: | US |
| Gramgewicht/m²: | 135 |
| Riem/telstrook: | 100 |
| Sluiting: | Strip |
| Venster: | zonder venster |
| Nettogewicht: | 0.0115 kg |
| Aantal in een doos: | 100 |
| Breedte x lengte (mm): | 114 x 229 (US) |
| Breedte: | 114 mm |
| Lengte: | 229 mm |
| Uitverkoop: | Ja |