Afgeprijsd - Envelop offset wit 80gr, ft 114 x 229 mm, venster rechts 50x110,20RB/25OB, klep gegomd auto.fill, standaard Uitverkoop
Productinformatie
Technische specificaties
| Afstand venster onder mm: | 25 |
|---|---|
| Afstand venster rechts mm: | 20 |
| Breedte venster mm: | 50 |
| Lengte venster mm: | 110 |
| Productgroep: | Enveloppen standaard |
| Kleurgroep: | Wit |
| Kleur: | wit |
| Hoogte x breedte (mm): | 114 x 229 |
| Bedrukking: | binnendruk blauw standaard |
| Gramgewicht/m²: | 80 |
| Riem/telstrook: | 1000 |
| Pallethoeveelheid: | 70000 |
| Sluiting: | gegomd |
| Venster: | Venster rechts |
| Nettogewicht: | 0.0059 kg |
| Breedte x lengte (mm): | 114 x 229 |
| Breedte: | 114 mm |
| Lengte: | 229 mm |
| Uitverkoop: | Ja |
Productinformatie
Technische specificaties
| Afstand venster onder mm: | 25 |
|---|---|
| Afstand venster rechts mm: | 20 |
| Breedte venster mm: | 50 |
| Lengte venster mm: | 110 |
| Productgroep: | Enveloppen standaard |
| Kleurgroep: | Wit |
| Kleur: | wit |
| Hoogte x breedte (mm): | 114 x 229 |
| Bedrukking: | binnendruk blauw standaard |
| Gramgewicht/m²: | 80 |
| Riem/telstrook: | 1000 |
| Pallethoeveelheid: | 70000 |
| Sluiting: | gegomd |
| Venster: | Venster rechts |
| Nettogewicht: | 0.0059 kg |
| Breedte x lengte (mm): | 114 x 229 |
| Breedte: | 114 mm |
| Lengte: | 229 mm |
| Uitverkoop: | Ja |