Afgeprijsd - Eco Displays - Greenboarder Roll Up 80 x 200 Eco
Productinformatie
De Greenboarder Roll-Up is een 100% ecologisch en recycleerbare Roll-Up volledig vervaardigd uit karton. Het karton wordt gewonnen uit lokaal verantwoord bosbeheer. Dit is de ideale presentatiedisplay voor iedereen die ecologisch duurzaam wil zijn.
Voordelen en aandachtspunten
- Licht en handige ecologische display in karton.
- Om dit materiaal compleet ecologisch te maken gebruikt u best een papieren banner, zo kunt u de display volledig recycleren in het papierafval.
Technische specificaties
| Productgroep: | Roll-up |
|---|---|
| Kleurgroep: | Metaalkleuren |
| Kleur: | aluminium, aluminium, aluminium |
| Variant: | Greenboarder Roll Up |
| Igepa's keuze: | Nee |
| Eco: | Ja |
| Pallethoeveelheid: | 117 |
| Nettogewicht: | 3 kg |
| Hoogte/dikte: | 2075 mm |
| Breedte: | 800 mm |
| Nieuw: | Nee |
Downloads
06-0600-1248_PrintspecificatiesGreenboarder
Technische fiche
06-0600-1248_greenboarderbannersetupinstructionDE_EN
Infofiche
Productinformatie
De Greenboarder Roll-Up is een 100% ecologisch en recycleerbare Roll-Up volledig vervaardigd uit karton. Het karton wordt gewonnen uit lokaal verantwoord bosbeheer. Dit is de ideale presentatiedisplay voor iedereen die ecologisch duurzaam wil zijn.
Voordelen en aandachtspunten
- Licht en handige ecologische display in karton.
- Om dit materiaal compleet ecologisch te maken gebruikt u best een papieren banner, zo kunt u de display volledig recycleren in het papierafval.
Technische specificaties
| Productgroep: | Roll-up |
|---|---|
| Kleurgroep: | Metaalkleuren |
| Kleur: | aluminium, aluminium, aluminium |
| Variant: | Greenboarder Roll Up |
| Igepa's keuze: | Nee |
| Eco: | Ja |
| Pallethoeveelheid: | 117 |
| Nettogewicht: | 3 kg |
| Hoogte/dikte: | 2075 mm |
| Breedte: | 800 mm |
| Nieuw: | Nee |
Downloads
06-0600-1248_PrintspecificatiesGreenboarder
Technische fiche
06-0600-1248_greenboarderbannersetupinstructionDE_EN
Infofiche
Alternatieve Producten
De Basic SP heeft een moderne vormgeving en een frisse uitstraling. De 2 stabiele draaivoeten geven extra stabiliteit.
De Slim L-banner is een elegant, gebruiksvriendelijk systeem en een uitstekend alternatief voor de roll-up banner.
Inhaker paal van 1500mm lengte. Profiteer met de Inhaker van ongekende grafische mogelijkheden voor jouw visuele communicatie.
Aanvullende producten
De Solvent Perfect Poster is een speciaal gecoat posterpapier dat houtvrij is. Verkrijgbaar in grammage 150 g/m² en 200 g/m².
Deze PET-folie is verkrijgbaar in 245µ (330 gr/m²). De achterkant is grijs en speciaal ontworpen voor roll-ups.