Afgeprijsd - Clipouro PPC rollen B NI wit 75g/m² 420 mm x 175 M 76 Inch niet gekleef Uitverkoop
Productinformatie
Clipouro PPC rollen zijn plotterrollen met een ongestreken en hoogwit oppervlak, bedoeld voor productie op inkjetprinters.
Technische specificaties
| Blauwe Engel: | Nee |
|---|---|
| EU-Flower: | Nee |
| Fogra gecertifieerd: | Nee |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Voedingsgegarandeerd: | Nee |
| Productgroep: | Planafdruk digitaal |
| Kleurgroep: | Wit |
| Looprichting: | Blanc |
| Kleur: | wit |
| Gramgewicht/m²: | 75 |
| Pallethoeveelheid: | 64 |
| Asgat: | 76 |
| Nettogewicht: | 5.5125 kg |
| Breedte x lengte (mm): | 420 x 175M |
| Breedte: | 420 mm |
| Lengte: | 175 runm |
| Uitverkoop: | Ja |
Productinformatie
Clipouro PPC rollen zijn plotterrollen met een ongestreken en hoogwit oppervlak, bedoeld voor productie op inkjetprinters.
Technische specificaties
| Blauwe Engel: | Nee |
|---|---|
| EU-Flower: | Nee |
| Fogra gecertifieerd: | Nee |
| SW-CW/FM: | Nee |
| Voedingsgegarandeerd: | Nee |
| Productgroep: | Planafdruk digitaal |
| Kleurgroep: | Wit |
| Looprichting: | Blanc |
| Kleur: | wit |
| Gramgewicht/m²: | 75 |
| Pallethoeveelheid: | 64 |
| Asgat: | 76 |
| Nettogewicht: | 5.5125 kg |
| Breedte x lengte (mm): | 420 x 175M |
| Breedte: | 420 mm |
| Lengte: | 175 runm |
| Uitverkoop: | Ja |