Afgeprijsd - Igepa TitanGuard polymeric transparant gloss 1370 mm x 50 m 70 µ HT Uitverkoop
Productinformatie
Technische specificaties
| Productgroep: | Laminaten |
|---|---|
| Kleurgroep: | Transparant |
| Kleur: | transparant gloss |
| Gramgewicht/m²: | 250 |
| Pallethoeveelheid: | 28 |
| Digitale toepassing: | latex, UV, solvent |
| Grondstof: | PVC |
| Kleefkracht/Tack: | permanent |
| Lijm: | solvent |
| Asgat: | 3 |
| Nettogewicht: | 17.125 kg |
| Hoogte/dikte: | 70 µ |
| Oppervlak: | transparant glanzend |
| Breedte x lengte (mm): | 1370 x 50M |
| Breedte: | 1370 mm |
| Lengte: | 50 m |
| Uitverkoop: | Ja |
Downloads
06-0303-0591_IgepaTitanguardpolymericHO
Technische fiche
Productinformatie
Technische specificaties
| Productgroep: | Laminaten |
|---|---|
| Kleurgroep: | Transparant |
| Kleur: | transparant gloss |
| Gramgewicht/m²: | 250 |
| Pallethoeveelheid: | 28 |
| Digitale toepassing: | latex, UV, solvent |
| Grondstof: | PVC |
| Kleefkracht/Tack: | permanent |
| Lijm: | solvent |
| Asgat: | 3 |
| Nettogewicht: | 17.125 kg |
| Hoogte/dikte: | 70 µ |
| Oppervlak: | transparant glanzend |
| Breedte x lengte (mm): | 1370 x 50M |
| Breedte: | 1370 mm |
| Lengte: | 50 m |
| Uitverkoop: | Ja |
Downloads
06-0303-0591_IgepaTitanguardpolymericHO
Technische fiche