Afgeprijsd - Einde voorraadartikel - Zakomslag gegomd wit wit 120g/m² 230 x 350 mm gegomd binnendruk blauw h Uitverkoop
Productinformatie
I-mail zakenveloppen zijn zeer mooie standaard enveloppen. De binnenkant is voorzien van een blauwe honingraat.
Certificaat: PEFC.
Eveneens perfect verwerkbaar op de Astrojet.
Technische specificaties
| Productgroep: | Zakenveloppen standaard |
|---|---|
| Kleurgroep: | Wit |
| Kleur: | wit |
| Hoogte x breedte (mm): | 230 x 350 |
| Bedrukking: | binnendruk blauw standaard |
| Gramgewicht/m²: | 120 |
| Riem/telstrook: | 250 |
| Pallethoeveelheid: | 15000 |
| Sluiting: | gegomd |
| Venster: | zonder venster |
| Nettogewicht: | 0.022 kg |
| Aantal in een doos: | 250 |
| Breedte x lengte (mm): | 230 x 350 |
| Breedte: | 230 mm |
| Lengte: | 350 mm |
| Uitverkoop: | Ja |
Productinformatie
I-mail zakenveloppen zijn zeer mooie standaard enveloppen. De binnenkant is voorzien van een blauwe honingraat.
Certificaat: PEFC.
Eveneens perfect verwerkbaar op de Astrojet.
Technische specificaties
| Productgroep: | Zakenveloppen standaard |
|---|---|
| Kleurgroep: | Wit |
| Kleur: | wit |
| Hoogte x breedte (mm): | 230 x 350 |
| Bedrukking: | binnendruk blauw standaard |
| Gramgewicht/m²: | 120 |
| Riem/telstrook: | 250 |
| Pallethoeveelheid: | 15000 |
| Sluiting: | gegomd |
| Venster: | zonder venster |
| Nettogewicht: | 0.022 kg |
| Aantal in een doos: | 250 |
| Breedte x lengte (mm): | 230 x 350 |
| Breedte: | 230 mm |
| Lengte: | 350 mm |
| Uitverkoop: | Ja |
Alternatieve Producten
Turbomail is een zeer mooie basis zakenveloppe, premium kwaliteit met een mooie witheid en een glad oppervlak.
Aanvullende producten